warhammer_chaos.jpg

Warhammer 40000 Dawn of War II Chaos Rising

Porovnejte cenu CD klíče Warhammer 40000 Dawn of War II Chaos Rising a nakupte ho nejlevněji. Najděte hru Warhammer 40000 Dawn of War II Chaos Rising pro službu a porovnejte ceny obchodů s CD klíči. Ušetřete čas a srovnejte si cenu CD klíčů.
CD klíč hry Warhammer 40000 Dawn of War II Chaos Rising aktivujte na službě . Po aktivaci a stažení hry můžete začít hrát.
Kategorie: .

Popis produktu

Warhammer 40,000: Dawn of War 2: Chaos Rising lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>


 • Obchod Název produktu Cena Navštívit obchod
 • Warhammer 40k: Dawn of War 2 Chaos Rising (CD Key)162Do obchodu
 • Warhammer 40,000: Dawn of War II (Gold Edition incl. Chaos Rising)166Do obchodu
 • Warhammer 40,000: Dawn of War II – Chaos Rising192Do obchodu
 • Warhammer� 40000?: Dawn of War� II Chaos Rising275Do obchodu
 • Warhammer 40000 Dawn of War II Chaos Rising CD Key588Do obchodu
 • Customers' review

  5 stars 0 0 %
  4 stars 0 0 %
  3 stars 0 0 %
  2 stars 0 0 %
  1 star 0 0 %

  Reviews

  There are no reviews yet.

  Only logged in customers who have purchased this product may write a review.

  Jedná se o samostatně hratelný datadisk Warhammer 40,000: Dawn of War II-Chaos Rising - rozšiřuje vzrušující možnosti hry Dawn of War II o nové jednotky a strategie. Zrádná vojska mariňáků chaosu s sebou přinášejí novou výzbroj, nové typy jednotek a herní mechaniky pro uctívání temných bohů. Majitelé Dawn of War II navíc získají přístup k novým jednotkám pro armády vesmírných mariňáků, orků, tyranidů a eldarů. Vlastnosti produktu » Nová kampaň - vojáky z řad Blood Ravens novými misemi, při nichž se střetnou se svými uhlavními nepřáteli - posluhovači Chaosu. Mise lze hrát v režimu jednoho hráče nebo kooperativně. » Nová hratelná rasa - přislibte věrnost temným bohům a hrajte ve hře více hráčů za stranu krvežíznivých mariňáků Chaosu. Za Chaos mohou hrát jak majitelé Chaos Rising, tak fanoušci původního Dawn of War II » Nové mapy a herní prostředí - nová grafická sada ledové planety obrazově zpestřuje hru a přidává 7 nových map pro více hráčů » Nový režim všech proti všem - utkejte se až s 5 protivníky v tomto režimu hry více hráčů, kde každý bojuje sám za sebe » Nové jednotky - do bitev pro více hráčů se mohou zapojit i nové jednotky z řad mariňáků, orků, tyranidů i eldarů » Noví hrdinové pro mód poslední boj - vžijte se do role čaroděje chaosu nebo tyrana úlu a postavte se nemilosrdným hordám nepřátel.